Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do menu pomocniczego
Rozmiar czcionki
Kontrast:
Zwiększ odstępy w tekście:

O królu, chłopie i kiełbasie

15.05.2025
godz. 18:00 – 19:00
Biblioteka Wzgórze

Baśnie kojarzą nam się z czymś dla dzieci, ale kiedyś były opowiadane przez dorosłych – dla dorosłych. Ten program pełen jest humoru, którego dzieci nie zrozumieją, opowiada o historiach miłosnych, a także prostym życiu, które nie zawsze jest takie proste kiedy pojawiają się kłótnie, magiczne istoty, wielkie skarby czy też… kiełbasa.

Posłuchajcie o królewiczu, który postanowił poślubić kapryśną księżniczkę.
Dowiecie się jak Olaf stał się świętym i co zrobił dla niego pewien olbrzym.
Kim jest Nyk? Co może Huldra?
Dowiecie się na spotkaniu!

Opowiada i gra na instrumentach: Szymon Góralczyk-Armatowski (kankles, tank drum, bęben obręczowy)

Obowiązują zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl, 58 622 18 51

Przejdź na stronę biblioteki Zobacz wszystkie wydarzenia
87767079-2837360659636213-1533167075424468992-o

Tutaj możesz zgłosić szczególną potrzebę