Stwórz własny breloczek - laleczkę szczęścia

Biblioteka Wiedzy

23 maja (czwartek) na godz. 17:00 zapraszamy do Biblioteki Wiedzy na warsztaty dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Podczas wspólnego spotkania stworzymy własnoręcznie breloczki-laleczki szczęścia. Do ich stworzenia wykorzystamy skrawki materiałów, sznurków i wełny. W ten sposób damy drugie życie pozornie nieużytecznym rzeczom. Dzięki temu, że nasze laleczki będą miały formę breloków, możemy mieć je zawsze przy sobie lub sprawić komuś miły prezent.

Jeśli macie w domu materiały, które chcecie wykorzystać podczas warsztatów, przynieście je ze sobą.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy mailowo: wiedza@bibliotekagdynia.pl; telefonicznie: 58 622-09-00 lub osobiście w filii.

Wydarzenie finansowane w ramach realizacji projektu Budżetu Obywatelskiego „Spotkania podróżnicze i spacery po dzielnicy oraz warsztaty dla dzieci w Bibliotece Wiedzy”.

Uśmiechnięty ludzik trzymający w rękach pędzle oraz nożyczki.

Stwórz własny breloczek - laleczkę szczęścia

23 / 05 / 2024