Wernisaż wystawy cyklu prac Kamili Sikorskiej "Memento"

Biblioteka Chylonia Centrum

Wernisaż wystawy cyklu prac Kamili Sikorskiej Memento, który powstał w czasie żałoby po śmierci Babci malarki.

Kamila Sikorska - urodzona w 1987 roku w Świnoujściu, w 2015 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom obroniła w pracowni profesora Andrzeja Śramkiewicza. Jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków. Wystawiała swoje prace m.in. w warszawskiej galerii sztuki współczesnej Xanadu, na Zamku Krzyżackim w Morągu i w Fundacji Zmian Społecznych Kreatywni w Gdyni. W swoich pracach posługuje się farbami akrylowymi i pastelami olejnymi. Do sztuki podchodzi emocjonalnie, często filozofuje podczas malowania.

Szydełkowe przytulanki

06 / 05 / 2024

Miseczki z gliny

06 / 05 / 2024