Spotkanie autorskie z Martą Ostrowską

Biblioteka Chylonia Centrum

Zapraszamy do Biblioteki Chylonia Centrum (ul. Kartuska 20B) na spotkanie z Martą Ostrowską, autorką książki Jak Florek został piratem, w którym uczestniczyć będzie także Marta Czachor z Wydziału Dostępności z psem asystującym Delicją.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli posłuchać fragmentu książki, dowiedzieć się jak wyglądał proces jej tworzenia, a także poznać psa asystującego, jakiego ma główny bohater powieści i dowiedzieć się, czym taki pies się zajmuje, jak się wobec niego zachowywać oraz jakie ma przywileje.

Książka Jak Florek został piratem została wydana przez gdyńską Fundację Podróże bez Granic, dzięki dofinansowaniu Wydziału Dostępności Miasta Gdyni. To przepiękna książka o marzeniach i o tym, że trzeba swoje marzenia spełniać. Opowiada historię Florka, chłopca poruszającego się na wózku, który śni o tym, by zostać piratem, żeglować po morzach i zobaczyć delfiny. Zamiast nich dostrzega jednak list w butelce. Czy uda mu się rozszyfrować tajemniczą wiadomość?

Zapraszamy na spotkanie, aby poznać zakończenie tej niezwykłej historii.

Rysunkowy okręt na wzburzonym morzu

Szydełkowe przytulanki

13 / 05 / 2024
Biblioteka Chylonia Centrum