Młodzieżowy Klub Literacki - spotkanie organizacyjne

Biblioteka z Pasją

Czy masz ochotę spotkać się w gronie rówieśników, by porozmawiać o znakomitych mangach, klasycznych horrorach, intrygujących komiksach lub ekscytujących powieściach przygodowych? A ponadto pochrupać coś smacznego i poznać się bliżej przy grach planszowych? Młodzieżowy Klub Literacki - nazwa robocza! - został stworzony z myślą o młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Spotkajmy się we wtorek 14 maja o godzinie 17:00, żeby przełamać lody, wymienić się pomysłami i wspólnymi siłami wybrać książkę do przeczytania na pierwsze spotkanie w czerwcu.

Język polski dla młodzieży / Польська мова для молоді — #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці

08 / 05 / 2024
Biblioteka z Pasją

Artystyczna torba - od projektu do wykonania | Дизайнерська сумка — від проєктування до виконання