Akcja integracja! | Акція інтеграція!

Biblioteka z Pasją

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia ruchowe dedykowane dla młodzieży 11+ - sprawdź swoją szybkość i refleks,  rywalizuj i współpracuj, ale przede wszystkim - baw się dobrze razem z nami! Nie zapomnij zabrać przyjaciół - im nas więcej, tym lepiej.

Zajęcia cykliczne!

Będziemy integrować się w formule TeamUP, wyjątkowej formie ruchowej przygotowanej przez partnera projektu Biblioteka dla Wszystkich Moje miejsce - Save the children!

CZYM JEST TEAMUP?

TO PSYCHOSPOŁECZNY PROGRAM OPARTY NA RUCHU

TeamUp jest grupowym programem psychospołecznym opartym na ruchu, który zachęca do nauki poprzez działanie, zabawę i wspólny ruch. Program obejmuje różne gry grupowe, zajęcia sportowe, taniec i ruch twórczy, rutyny, piosenki, ćwiczenia z zakresu świadomości ciała i oddychania, które przyczyniają się do społecznego, fizycznego, psychicznego, kulturalnego i emocjonalnego dobrostanu dzieci.

Запрошуємо на виняткові рухові заняття для підлітків 11+ — перевірте швидкість своїх рефлексів, змагайтеся та співпрацюйте, але передусім проводьте час з нами!
Не забудьте покликати друзів — що нас більше, тим веселіше :)

циклічні заняття!

Будемо інтегруватися в форматі TeamUP, винятковому виді рухових занять, приготованому партнером проєкту Бібліотека для всіх — Save the children!

ЩО ТАКЕ TEAMUP?

ЦЕ ТІЛЕСНО-ОРІЄНТОВАНА ПРОГРАМА ГРУПОВОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

TeamUp – це групова психосоціальна програма, яка сприяє навчанню дітей шляхом їх залучення у спільні активні дії, ігри та фізичні вправи. Програмою передбачені різноманітні групові ігри, спортивні заняття, танці та фізична творчість, тренування, пісні, вправи на усвідомлення тіла та дихання, які сприяють соціальному, фізичному, розумовому, культурному та емоційному благополуччю дітей.

Spotkanie organizowane w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce"

Projekt „Biblioteka dla wszystkich" jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного» реалізується FRSI у межах партнерства з Save the Children International.

www.bibliotekidlaukrainy.org.pl

Przejdź na stronę biblioteki Zobacz wszystkie wydarzenia
Na beżowym tle czarny, duży napis "On/Off" poniżej napis: "Wiedza, rozwój, pasja, integracja. Spotkania dla młodzieży". Na dole logotypy: Biblioteka dla wszystkich, FRSI, Save the Children

Zobacz więcej