Warsztaty muzyczne / музичні майстерні

Biblioteka Śródmieście

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 5-8 lat w Bibliotece Śródmieście.

Poznamy różne instrumenty ( w tym skrzypce, erchu, flet, gitarę, didjiridu). W czasie zabawy będziemy rozwijać umiejętności uważnego słuchania muzyki, a także poczucie rytmu. Troszkę pośpiewamy, potańczymy, i wyciszymy się na koniec zajęć. W sposób nieoczywisty przygotujemy się do wstępnych egzaminów szkoły muzycznej. Zajęcia integracyjne, w języku polskim i rosyjskim.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe filianr2@bibliotekagdynia.pl

Развивающие музыкальные занятия для детей в возрасте 5-8 лет. Познакомимся с разными инструментами (скрипка, эрху, флейта, гитара, диджириду). Во время игры научимся внимательно слушать музыку, познакомимся с ритмом, немного попоём, потанцуем и успокоимся в конце занятий. Незаметно подготовимся к вступительным экзаменам в музыкальную школу.

Педагог говорит на польском и русском языках.

обов'язковий запис: filianr2@bibliotekagdynia.pl

Kręcąca się płyta oraz nazwa warsztatów i logotypy projektowe.

Pogadajmy o rapie. Dyskusje nie tylko o muzyce

27 / 05 / 2024
Biblioteka Śródmieście