Sycylia w jeden tydzień

Biblioteka Chylonia

Biblioteka Chylonia zaprasza na niezwykłą fotorelację z podróży na Sycylię gdynianki Anny Jerzman.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na FB Biblioteki Gdynia.

Sycylia to największa wyspa włoska na trzech morzach – Morzu Śródziemnym, Tyrreńskim i Jońskim; miejsce z miasteczkami pełnymi wielokulturowych zabytków; wyspa z największym aktywnym wulkanem w Europie.

W trakcie spotkania widzowie wysłuchają opowieści z wyprawy, ale przede wszystkim obejrzą niezwykłą fotorelację.

Anna Jerzman - gdynianka, pasjonatka fotografii reportażowej i portretowej; odnosząca sukcesy w konkursach fotograficznych. Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. Osoba ciekawa świata i ludzi; lubiąca podróże małe i duże.
Wydarzenie sfinansowane z budżetu Rady Dzielnicy Chylonia.

Do końca maja w Bibliotece Chylonia przy ul. Opata Hackiego 33 można oglądać wystawę zdjęć Anny Jerzman pt. "Sycylia w jeden tydzień".

Hiszpański Junior dla początkujących

22 / 04 / 2024