Spotkanie autorskie z Pawłem Radziszewskim

Biblioteka Wzgórze

Rozmowa o książce "Pomiędzy"

Biblioteka Wzgórze zaprasza 22 września o godzinie 18.00 na spotkanie autorskie z Pawłem Radziszewskim w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać na temat książki "Pomiędzy". Rozmowę z autorem poprowadzi Zuzanna Gajewska. Zapraszamy do biblioteki, jak i na facebooka Biblioteki Gdynia, gdzie odbędzie się transmisja spotkania na żywo.

Paweł Radziszewski – (ur. 1982 w Kalinowie) z wykształcenia slawista i rolnik. Mieszka w Gdańsku. Laureat trzeciej nagrody w Gdańskim Konkursie Prozatorskim za opowiadanie „Chłopska 34” (2011) oraz wyróżnienia w Konkursie na Najlepsze Polskie Opowiadanie roku 2016, w ramach 12. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania za utwór „Najważniejsza rzecz w życiu” opublikowany w książce „2018 Antologia opowiadań”. Jest autorem książki " Pomiędzy".

Zuzanna Gajewska - z wykształcenia jest dziennikarką i socjolożką z zawodu także dziennikarką, szeroko rozumianym pijarowcem i animatorką kultury, a z zamiłowania to, co wyżej oraz blogerką i literatką. Prowadzi z powodzeniem spotkania autorskie. Autorka bloga promotorkaczytelnictwa.pl.

Spotkanie finansowane ze środków Instytutu książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Zaczarowany młynek - teatrzyk dla dzieci

18 / 10 / 2021

Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych w Bibliotece Wzgórze