Reprodukcje na szkle - warsztaty malarskie

Biblioteka Pogórze

Biblioteka Pogórze (ul. Porębskiego 21) zaprasza osoby od 7 do 107 roku życia na warsztaty z reprodukcji na szkle, na których będzie można wcielić się w rolę Pabla Picasso lub Salvadora Dali.

Opierając się na dziełach tych i innych wielkich malarzy artystów uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnych reprodukcji obrazów na szkle.

Warsztaty poprowadzi Monika Rucińska - fotografka i pedagożka edukacji przez sztukę.

Udział w warsztatach to dobra okazja do poznania ciekawostek ze świata sztuki, poczucia się jak malarz. Proces twórczy wymaga precyzji, skupienia i cierpliwości ze strony uczestników.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne +48 58 622 44 43 lub mailowo filianr4@bibliotekagdynia.pl

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2020 "Zajęcia artystyczno-muzyczne, edukacyjne i rekreacyjne w bibliotece Pogórze".

Witrażowe zakładki z suszonymi kwiatami - warsztaty

22 / 04 / 2024
Biblioteka Pogórze

Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci