Lubię polski! | I like Polish! | Я люблю польську!

Biblioteka z Pasją

Nauka języka polskiego dla twojego dziecka – bezpłatne spotkanie z nauczycielem!

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na darmowe zajęcia z nauczycielką języka polskiego. W czasie spotkania będzie można:
  • dowiedzieć się, jak skutecznie pomóc dzieciom nauczyć się języka polskiego,
  • poznać sposoby szybkiego opanowania języka polskiego dzięki ćwiczeniom i kilku prostym zasadom,
  • posłuchać dobrych rad doświadczonej nauczycielki.
Mile widziani są rodzice z dziećmi oraz młodzież powyżej 13. roku życia.
Prosimy o zgłoszenie swojej obecności poprzez maila pasja@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce na zajęciach. Tylko się nie spóźnijcie, spotkanie zacznie się punktualnie!

Polish language lessons for your child – free meeting with a teacher!

We would like to encourage parents and children to attend free classes with a Polish language teacher. During the meeting you will be able to:
  • - learn how to effectively help children learn Polish,
  • - learn how to quickly master the Polish language thanks to exercises and a few simple rules,
  • - listen to the good advice delivered by an experienced teacher.
Parents with children and teenagers over 13 yo are welcome.
Please sign up your presence by e-mail at pasja@bibliotekagdynia.pl or in person at the Library to receive free entry and to have a guaranteed seat during the classes. Just do not be late, the meeting will start on time!

Вивчення польської мови для вашої дитини - безкоштовна зустріч з учителем!

Запрошуємо батьків з дітьми на безкоштовні заняття з учителем польської мови. Під час зустрічі ви зможете:
  • • дізнатися, як ефективно допомогти дітям вивчити польську мову,
  • • довідатись, як швидко опанувати польську мову завдяки вправам та кільком простим правилам,
  • • прислухатися до добрих порад досвідченого вчителя.
Запрошуються батьки з дітьми, а також підлітки старше 13 років.
Будь ласка, повідомте про Вашу присутність, написавши лист на електронну адресу: pasja@bibliotekagdynia.pl, або особисто в Бібліотеці, щоб отримати безкоштовний вхідний квиток і гарантувати собі місце на заняттях. Тільки не запізнюйтесь, зустріч розпочнеться вчасно!

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie”

Kaffeeklatsch - niemiecki nie gryzie

04 / 04 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży