Hydrożelki

Warsztaty edukacyjne

EduFun w Bibliotece Obłuże – „Hydrożelki” warsztaty edukacyjne. Zapraszamy dzieci od 5 do 12 roku życia na interaktywne warsztaty chemiczne prowadzone przez naukowców z Centrum EduFun.

Hydrożelki atakują! Są skaczące, rozbrykane i trzeba je okiełznać! Jedne bywają przezroczyste, inne kolorowe. Większe, oraz mniejsze! Jakie mają właściwości? Jak powstają? Sprawdźmy.

Obowiązują zapisy! E-mail: Filianr1@bibliotekagdynia.pl, Tel.:58 625 08 16

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Warsztaty kreatywno-edukacyjne dla mieszkańców Obłuża od 3 do 100 lat”.

Warsztaty odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, rodziców poprosimy o wypełnienie zgody/oświadczenia na udział dziecka w warsztatach. Przed wydarzeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem biblioteki (na czas Covid).

Warsztaty edukacyjne

Warsztaty z rękodzieła - wazony w stylu retro

18 / 04 / 2024

Soboty z Magiczną Ścianą, grami planszowymi i PS4