Aktualności Pasja Minicon 2021

Interesujesz się literaturą fantastyczną? Komiksem? Mangą? Anime? A może uwielbiasz, jak ktoś opowiada o zwierzakach w kulturze popularnej albo odkrywa przed Tobą jakieś ciekawe zagadnienia naukowe?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak” – to z pewnością znajdziesz coś dla siebie w trakcie Pasja Miniconu.
 
Pasja Minicon 2021 rusza już 5-7 listopada, to już czwarta ogólnie, a druga cybernetyczna edycja i jak zawsze nie zabraknie na niej gwiazd fantastyki, jak również gwiazdy dopiero wschodzących. W tym roku cyfrowe progi Miniconu przekroczy również Dark Majkòwsczi (Dariusz Majkowski), autor pierwszej powieści fantastycznej w języku kaszubskim. Na szalenie ciekawych panelach będzie można posłuchać naukowców, terapeutów, rekonstruktorów i twórców gier. A to nie wszystko, w trakcie naszej trzydniowej imprezy będzie można wziąć udział w równie ciekawych warsztatach, rozgrywkach RPG, larpach, a przede wszystkim stać się częścią cudownej społeczności pasjonatek i pasjonatów!
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fantastyką, popkulturą, mangą i anime, grosferą, jak i tysiącem innych tematów. Zapewniamy fajną atmosferę, sporo pluszu i niebanalne konkursy.
 
Udział w imprezie jest bezpłatny.
 
Impreza odbędzie się w 100-procentach on-line!
 
Szczegóły: pasjaminicon.pl | Facebook

 

Na Pasja Minicon w tym roku zapraszają: Biblioteka z Pasją, Biblioteka Wiedzy, Biblioteka Grabówek, Biblioteka Śródmieście i Biblioteka Wzgórze