Aktualności Oko na Oksywie – konkurs fotograficzny!

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 30 CZERWCA!

Już po warsztatach Oko na Oksywie, a tymczasem przed Wami konkurs fotograficzny! Zapraszamy młodzież w wieku 12–16 lat. Do wygrania vouchery upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych do wykorzystania w gdyńskim sklepie fotograficznym AFE.

DLA KOGO?
Dla młodzieży w wieku 12–16 lat. Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób w tym wieku (nie trzeba brać udziału w warsztatach, żeby wziąć udział w konkursie). Potrzebna jest tylko zgoda rodzica (załącznik).

CO TRZEBA ZROBIĆ?
Zrób zdjęcia pokazujące Oksywie! Co zmienia się na dzielni? Co Cię fascynuje? Pokaż nam to, co lubisz w Oksywiu najbardziej albo to, co wymaga zmiany. Interpretacja tematu jest dowolna, ważne, by zdjęcie przedstawiało jakąś część Oksywia. Możesz je zrobić lustrzanką, analogiem, a nawet smartfonem. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie3 prace.

GDZIE PRZESŁAĆ PLIKI?
Pliki w formacie: JPG, JPEG, NEF lub RAW należy prześlij na adres: filianr13@bibliotekagdynia.pl, wpisując w tytule „Konkurs fotograficzny – Oko na Oksywie”. Nie zapomnij dołączyć zdjęcia lub skanu zgody na udział w konkursie! (do pobrania poniżej)

DO KIEDY?

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń! Prace można wysyłać do środy, 30 czerwca 2021 r. o godzinie 23:59.

CO MOŻNA WYGRAĆ?
Autorzy najlepszych prac otrzymają karty upominkowe do sklepu fotograficzno-studyjnego AFE w Gdyni (mieszczącego się przy ul. Poznańskiej 4) o wartości kolejno: 500 złotych – I miejsce, 300 złotych – II miejsce i 200 złotych – III miejsce do wykorzystania do końca 2022 roku.

Fundatorem nagrody jest Miasto Gdynia w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego: „Organizacja zajęć kulturalno-edukacyjnych (warsztaty, wykłady, przedstawienia teatralne) w oksywskiej bibliotece przy ul. Podchorążych 10A”.

Pliki do pobrania:

Regulamin ogólny konkursów