Żółty lemur wychodzący z pomiędzy kolorowych liści paproci tworzących kształt serca. Poniżej napis: "2023 31. Finał. Aukcje".

Aktualności Biblioteka Gdynia łączy siły z WOŚP!

Już po raz szósty Biblioteka Gdynia łączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W 2023 roku Orkiestra gra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych!". Zbiórka środków na zakup nowoczesnego sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy już trwa, a wsparcia możecie udzielić również przy okazji wizyty w Bibliotece.

Jak co roku Biblioteka angażuje się w działania WOŚP. Cieszymy się, że możemy pomagać, ale nie zrobimy tego bez wsparcia naszych dobrodusznych czytelników.

W jaki sposób można pomóc w Bibliotece?

• W Bibliotece Śródmieście stoi już oficjalna puszka WOŚP, do której możecie Państwo wrzucić datek przy okazji wypożyczania książek, czytania prasy czy słuchania winyli
  • Tradycyjnie już, w sobotę 28 stycznia w godz. 10:30-13:30, odbędzie się charytatywny kiermasz książek w Bibliotece Śródmieście. Zasady są proste: wybieracie Państwo książkę, płacicie tyle, ile uważacie Państwo za słuszne, a my przekazujemy cały dochód ze sprzedaży na rzecz WOŚP
  • Możecie też Państwo wziąć udział w specjalnej, charytatywnej aukcji Allegro, w której do wylicytowania jest... zostanie bibliotekarzem na jeden dzień!

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacje dotyczące naszego wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszych mediach społecznościowych i na stronie www.

Grajcie razem z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej! 31. Finał WOŚP odbędzie się już 29 stycznia!