Spotkanie z Iwoną Guzowską


Szczegóły wydarzenia


Iwona Guzowska lubi wyzwania i nigdy się nie poddaje. Jak sama przyznaje, życiowy optymizm i wiara w siebie to klucz do sukcesu. Na tle swoich doświadczeń pokazała, że możesz wszystko, a od Ciebie zależy, co Ty z tym zrobisz.

„Najważniejsza decyzja” jest pierwszą książką, którą sportowiec napisał sam.

Poleciałam, walczyłam jak PITBULL – taki przydomek dał mi Włodek Szaranowicz i stało się coś niesamowitego. Przywiozłam złoty medal. Ja, dziewczynka przygarnięta z domu dziecka, wychowana w Nowym Porcie, córka alkoholika, młodociana matka”Iwona Guzowska

Znamy Iwonę jako wielokrotną mistrzynię świata w kick-boxingu, pierwszą Polkę, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana. Teraz opowiada nam o swojej drodze na szczyt – metaforyczny i dosłowny, bo Mont Blanc też zdobyła! Widzimy trud, pot, krew i łzy, mordercze treningi i ciężkie pojedynki, siłę charakteru i upór w pokonywaniu słabości.

W pełnych ekspresji opisach chwile triumfu przeplatają się z bólem, gdy stres czy samotność stają się nie do zniesienia. Relacja Iwony jest szczera i pełna emocji. Oprócz kariery sportowej poznajemy też sekrety trudnego dzieciństwa autorki, jej relacje z mężczyznami i związki z polityką. Całości dopełniają rozmaite rady i rozważania. Jest więc tu cała Iwona – kobieta z sercem wojownika.

Na spotkanie zapraszamy do filii nr 1 (Biblioteka Obłuże, ul. Boisko 6 w Gdyni) 13 marca o godz. 17.30

Spotkanie finansowane z budżetu Rady Dzielnicy Obłuże.