Komunikacja pokojowa – warsztaty

To wydarzenie zakończyło się już: 28 Maj 2018

Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty na temat komunikacji pokojowej, komunikacji empatycznej (NVC – Nonviolent Communication). Jest to sposób komunikacji zwany językiem serca, za pomocą którego uczymy się nazywać nasze uczucia i dążymy do zaspokojenia potrzeb bez osądzania i żądań wobec innych osób. Metoda opracowana przez dr. Marshalla Rosenberga, aktualnie rozpowszechniana przez Center for Nonviolent Communication na całym świecie, wykorzystywana zarówno w rozwiązywaniu globalnych konfliktów międzykulturowych, jak i w miejscu pracy, placówkach edukacyjnych oraz w rodzinach.

Spotkanie poprowadzi Joanna Wojniusz – która na co dzień próbuje odnaleźć się w praktykowaniu metody opisanej przez dr. Rosenberga, uczestniczy w szkoleniach, poznaje teorię w szczegółach, rozważa rozpoczęcie ścieżki certyfikacyjnej. Pragnie podzielić się swoim doświadczeniem.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną (58 625-08-16) lub mailową: filianr1@bibliotekagdynia.pl