„Piracka wyspa” na Oksywiu

Biblioteka Oksywie zaprasza dzieci wraz z rodzinami na przedstawienie Teatru Fantazja pt. „Piracka Wyspa”. Razem z piratami małpka będzie przeżywała niesamowite przygody i z wielką chęcią zapozna się ze wszystkimi dziećmi!

Każde dziecko uwielbia przygody, a kto jeśli nie piraci przeżywają ich najwięcej i do tego często bardzo niebezpiecznych! Bohater zapragnął nieco odpocząć i wraz z dzielną Piratką Piranią, po całorocznym rejsie po morzach i oceanach, postanowił znaleźć sobie jakąś przytulną wyspę i tam właśnie wypocząć w ciszy i spokoju. Pirat Felek, bo o nim właśnie mowa, niestety nie za długo cieszył się spokojem, ponieważ na swojej drodze spotkał rodzeństwo – Kitkę i Piotrusia. Brat i siostra całe dnie spędzają przed komputerem, grający w gry i zapominając o wszystkim innym. Felek i Pirania postanawiają więc pokazać im jak miło i pożytecznie spędzać czas z dala o komputerów i tabletów. Czy uda im się przekonać dzieci do zabaw na świeżym powietrzu? O tym przekonacie się niebawem!

Zapraszamy 9 lipca godz. 17.00