#pasjaartystyczna Open Mike, czyli pokaż swój talent!

Czujesz się na scenie jak ryba w wodzie? Lubisz śpiewać albo: rapować, grać na instrumencie, recytować, gwizdać, naśladować głosy sławnych ludzi? Masz grupę kabaretową? Jesteś stand-uperem, a może potrafisz wykonać magiczną sztuczkę? Chcesz powiedzieć dowcip lub przekazać swoje motto życiowe? Masz jakiś inny talent albo po prostu ochotę zobaczyć, jak to jest stanąć przed publicznością?

Jeśli nie boisz się sceny ani mikrofonu, niekoniecznie jesteś profesjonalistą i chcesz zaprezentować swoją pasję – szukamy właśnie Ciebie! Jeśli boisz się mikrofonu, ale chcesz przełamać swój strach – to również coś dla Ciebie! A jeśli ze sceną czy mikrofonem jest Ci nie po drodze – przyjdź mimo to, posłuchaj o pasjach innych, może się zainspirujesz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych od 13. roku życia na pierwszy biblioteczny Open Mike! Przyjdź, nikt nie będzie Cię oceniał, nawet Kuba Wojewódzki!

Warunki uczestnictwa:

– posiadanie i okazanie Karty do Kultury,
– występować można solo, w duecie lub w grupie,
– prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres: pasja@bibliotekagdynia.pl z imieniem i nazwiskiem oraz krótkim opisem tego, co chcesz zaprezentować,
– do dyspozycji mamy:

2 mikrofony,
2 statywy,
rzutnik,
ekran,
laptopy,
tablety,
pianino,
gitarę elektryczną,
piec gitarowy,

– zastrzegamy sobie możliwość odmówienia uczestnikowi występu oraz poproszenia o skrócenie wystąpienia,
– z przyczyn lokalowych występy nie powinny zawierać pokazu z ogniem.