Warsztaty blogowo-vlogowe z Wielkim Bukiem

Warsztaty z Wielkim Bukiem!

Chcesz poznać tajniki blogowania o książkach? Wskazówki pomocne w prowadzeniu kanału książkowego na YouTube? A może dopiero zaczynasz blogować i nie wiesz od czego zacząć?
Warsztaty blogowo-vlogowe z Olgą z Wielkiego Buka to opcja dla Ciebie!

Podczas warsztatów Olga podzieli się z Tobą swoją wiedzą i kilkuletnim doświadczeniem w działaniu na polu książkowym, podpowie jak prowadzić blogowo-vlogową działalność, a także zdradzi sekrety, które pomogą i Tobie odnaleźć swoje miejsce w sieci oraz wyróżnić się na tle innych.

Warsztaty odbędą się 17 listopada w Bibliotece z Pasją o godz. 11.00. Czas trwania: 2 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty na zapisy pod adresem: pasja@bibliotekagdynia.pl.

Kilka słów o prowadzącej:
Olga Kowalska, rocznik 86′, założycielka i operatorka bloga oraz vloga literackiego Wielki Buk utworzonego w 2012 roku. Z wykształcenia filolog-literaturoznawca. Dwukrotna zdobywczyni prestiżowego tytułu Bloga Literackiego Roku. Niezrażona promotorka czytelnictwa, obserwatorka trendów, koneserka horroru i grozy. Współpracuje z największymi wydawnictwami oraz księgarniami w Polsce. Prowadzi spotkania z pisarzami, przeprowadza wywiady, patronuje licznym tytułom na rynku wydawniczym. Kocha książki od zawsze.”

W internecie możecie spotkać ją tutaj:
blog

Spotkanie w ramach projektu „Książka – z salonów do Internetu”.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny: