Konkurs z Wydawnictwem Katedra

• Date:

Zapraszamy do udziału w konkursie związanym ze spotkaniem z Michałem Rauszerem, które odbędzie się w Wypożyczalni Naukowej (ul. Świętojańska 141) 19 stycznia o godz. 18:00.

Podczas czwartkowego spotkania, które poprowadzi dr Bartosz Dąbrowski, rozmawiać będziemy o kryzysie neoliberalizmu. Odpowiemy sobie na pytania skąd wzięła się ogromna popularność Donalda Trumpa oraz dlaczego Europa nie radzi sobie z uchodźcami. W związku z tym mamy dla Was mini-konkurs.
Odpowiedz na pytanie (wraz z uzasadnieniem):

współczesny świat to wg Ciebie utopia czy antyutopia?

Odpowiadać możecie w komentarzach pod tym wpisem lub za pośrednictwem adresu e-mail: promocja@bibliotekagdynia.pl

1. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 18 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 stycznia 2017 roku o godzinie 10:00 w formie wpisu na portalu Facebook.
  2. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy książkami Remigiusza Mroza, Coleen Hoover i Małgorzaty Wardy oraz książkami z Wydawnictwa Katedra. Ponadto nagrodami specjalnymi będą kalendarze Biblioteki Gdynia.

Regulamin konkursu.