„Razem można zobaczyć więcej…” – wernisaż

W piątek odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt.: „Razem można zobaczyć więcej…”. Wielkoformatowe zdjęcia dzieci z klas I – VI SP Gdyńskiej Szkoły Społecznej mogli podziwiać rodzice oraz licznie zaproszeni goście. Jest to trzecia wystawa uczniów z Gdyńskiej Szkoły Społecznej w Bibliotece „Pod Żabką”, a pierwsza z wernisażem.

Swoje fotodzieła prezentują uczniowie: Szymon Biechowski, Mikołaj Bielak, Marek Bogdański, Łukasz Chabowski, Leon Guzek, Karina Kącicka, Kornelia Kącicka, Alan klas, Mateusz Ledóchowski, Mateusz Łoziński, Krystian Mięczkowski, Roch Sobczyński, Milena Wołoszyk oraz Krzysztof Wójcik. Gościnnie wystąpili: „zerówkowicz” – Szymon Biechowski oraz uczennica I kl. gimnazjum – Kornelia Kącicka.

Finansowe wsparcie projektu zostało pozyskane w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna +”.