May The 4th Be With You!

Obchody Światowego Dnia Gwiezdnych Wojen w Bibliotece Gdynia powoli stają się tradycją, a trzycyfrowa liczba fanów, którzy się u nas zjawili, tylko potwierdziła konieczność organizowania tego typu wydarzeń.

Oprócz aż siedmiu fantastycznych prelekcji uczestnicy mieli okazję: zagrać w tematyczne planszówki, wykonać gwiezdne origami, zrobić sobie zdjęcie z profesjonalnymi starwarsowymi akcesoriami, otrzymać przypinkę czy obejrzeć minimodele statków kosmicznych, w tym interaktywny model Sokoła Millenium.

Bardzo dziękujemy wszystkim Fanom za tak liczne przybycie oraz aktywny udział do ostatnich minut. Specjalne podziękowania należą się także wszystkim Prelegentom i Partnerom wydarzenia:

– za wspaniałe prelekcje: Aleksandrowi Killmanowi, Agacie Włodarczyk, Bartoszowi Marciniakowi, Jeremiaszowi Krausemu, Michałowi Żołyńskiemu, Joannie „Ari” Szulc oraz Januszowi Bocianowi;

– za wyjątkowe dekoracje oraz akcesoria: Vertigo Restobar z Gdyni;

– za wsparcie cosplayerów: Polish Garrison Pomeranian Squad (Polish Garrison 501st Legion);

Do zobaczenia za rok i niech Moc będzie z Wami!