Nieczynne biblioteki i zmiany godzin otwarcia

Zmiany godzin otwarcia – zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją w tabeli poniżej.

Nazwa Biblioteki Biblioteki nieczynne Zmiany godzin otwarcia
Wypożyczalnia Centralna

Śródmieście

ul. Abrahama 60

Wypożyczalnia Naukowa

Wzgórze św. Maksymiliana

ul. Świętojańska 141

Od 17 września biblioteka jest nieczynna z powodu remontu.
Zwrot książek oraz uregulowanie zaległości finansowych możliwe jest w Bibliotece Wzgórze (ul. Bpa Dominika 3)
Czytelnia Naukowa / Ośrodek Informacyjno-Bibliograficzny

Wzgórze św. Maksymiliana

ul. Biskupa Dominika 17

Od 17 marca Czytelnia Naukowa jest nieczynna z powodu remontu.
Gdyńska Biblioteka Akademicka

Działki Leśne

ul. Warszawska 47

W związku z uchwałą Rady Miasta Gdynia z dnia 20 grudnia 2017 r. Gdyńska Biblioteka Akademicka jest zamknięta. Zapraszamy do Wypożyczalni Naukowej.
Biblioteka z Pasją

Płyta Redłowska

Al. Zwycięstwa 96/98

Biblioteka Obłuże – Filia nr 1

ul. Boisko 6

Biblioteka Śródmieście – Filia nr 2

Biblioteka Grabówek – Filia nr 3

ul. Morska 113

Mediateka Pogórze – Filia nr 4

ul. Wadm. K. Porębskiego 21

Biblioteka Witomino – Filia nr 5

ul. Narcyzowa 1

Biblioteka Cisowa – Filia nr 6

ul. Kcyńska 2

28 listopada 2018 (środa) biblioteka będzie nieczynna

Biblioteka Działki Leśne – Filia nr 7

ul. Śląska 56

Biblioteka Pustki Cisowskie – Filia nr 8

ul. Chabrowa 43

Od 25 czerwca biblioteka jest nieczynna z powodu remontu.
Zwrot książek oraz uregulowanie zaległości finansowych możliwe jest w Bibliotece Chylonia (ul. Kartuska 20B)
Biblioteka Witomino-Leśniczówka – Filia nr 9

ul. II Morskiego Pułku Strzelców 9

Biblioteka Wzgórze – Filia nr 10

ul. Biskupa Dominika 3

Biblioteka Mały Kack – Filia nr 11
ul. Łowicka 51
Biblioteka Mały Kack ul. Łowicka 51 jest nieczynna do odwołania.Wypożyczone książki można zwracać we wszystkich filiach MBP w Gdyni. Najbliższe placówki to Biblioteka Karwiny (ul. Brzechwy 3/5), Biblioteka Wzgórze (ul. Bpa Dominika 3), Biblioteka Witomino (ul. Narcyzowa 1), Biblioteka Witomino-Leśniczówka (ul. II Morsk. P. Strzelców 9).
Biblioteka Chylonia – Filia nr 12
ul. Opata Hackiego 33
Z powodu remontu związanego z rewitalizacją dzielnicy Biblioteka Chylonia jest nieczynna od 29 stycznia 2018 r. do odwołania. Terminy zwrotu wypożyczonych materiałów bibliotecznych zostaną automatycznie przedłużone do czasu ponownego otwarcia filii. Zwrot książek oraz uregulowanie zaległości finansowych możliwe jest w Bibliotece Chylonia „pod Żabką” (ul. Kartuska 20 B).
Biblioteka Oksywie – Filia nr 13
ul. Podchorążych 10a
Biblioteka Karwiny – Filia nr 14
ul. Brzechwy 3/5